Skontaktuj się z nami504 813 359

O firmie

Istniejemy na rynku od 1991 roku. Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku regionalnym. Dzięki temu reagujemy bardzo szybko na zmiany trendów, potrzeby naszych inwestorów i nowinki techniczne.

Ponadto dzięki bliskiemu kontaktowi z Państwem, który bardzo sobie cenimy ciągle rozwijamy się i uczymy - jesteśmy coraz lepsi!

Poświęcamy wiele uwagi stałemu analizowaniu rynku i jego potrzeb oraz wprowadzaniu najnowszych technologii i materiałów, które sami testujemy.

Nie tkwimy przy starym i sprawdzonym, ciągle podążamy za najnowszymi światowymi rozwiązaniami. To co powstaje, gdzieś daleko w świecie możecie Państwo znaleźć bardzo blisko - u nas.

Pragniemy, aby nasz region był jeszcze piękniejszy, a ludziom żyło się łatwiej. Staramy się być alternatywą dla firm preferujących masową sprzedaż najtańszego - my nie oszczędzamy na jakości, oszczędności szukamy w odpowiednim doborze materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości wykonania i trwałości na długie lata.

Działamy szybko - nie boimy się wyzwań. Dla nas nic nie jest zbyt nowe. Dla naszej młodej kadry nie ma rzeczy niewykonalnych - średnia wieku w naszej firmie wynosi 30 lat.

W przyszłości zamierzamy rozwijać się nadal z Państwa pomocą na rynku regionalnym, stale zwiększać zakres usług, wdrażać najnowsze technologie a wysoką jakość zamienić w perfekcję.