O firmie

Firma Decor nieustannie od 1991 roku doskonali swe umiejętności i prężnie działa na rynku świadcząc usługi budowlane. Bazując na pozyskanym doświadczeniu, wiedzy wraz ze sprawdzonymi rozwiązaniami realizujemy usługi zarówno dla osób indywidualnych jak również dla większych inwestorów. Wszystkie prace których się podejmujemy poprzedza dogłębna analiza i rzetelna wycena.

Jednym z naszych atutów gwarantujących wysoką jakość wykonanych prac jest dobór najlepszych materiałów do jej wykonania. Wiemy że w budownictwie nie ma miejsca na półprodukty, półśrodki i słabą jakość materiałów. Chcemy aby wykonywane przez nas prace były solidne i trwałe na długie lata. Dlatego też jednym z głównych założeń jakimi kierujemy się w naszej działalności jest wysoka jakość zarówno materiałów jak i wykonywanych prac.

Decor to:

  • Profesjonalne budownictwo domów
  • Najnowsze technologie i rozwiązania
  • Szybkość dokładność i konsekwencja w działaniu
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Docieplenia i wykończenia poddaszy
  • Terminowość i niezawodność

Chcąc nadal spełniać oczekiwania klientów oraz pracować z najnowszymi technologiami uczestniczymy w szkoleniach i targach produktowych gdzie nasi przedstawiciele poznają najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie budownictwa i termomodernizacji budynków mieszkalnych. Pracownicy firmy Decor z chęcią doradzą Państwu w zakresie zastosowania odpowiedniego rozwiązania kierująć się zasadą szczytowej jakości i zadowolenia klienta.

Stajemy oko w oko z wyzwaniami jakie stawiają przed nami inwestorzy, sprowadzamy na zamówienie najbardziej wyszukane materiały spełniające wyjątkowe wymagania. Mamy świadomość, że czas to pieniądz dlatego szanujemy swój czas i czas naszych klientów starając się określać faktyczny czas możliwy do realizacji powierzonych nam prac.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny zlecanych prac przy zastosowaniu najbardziej optymalnie dobranych materiałów.