Skontaktuj się z nami504 813 359

Oferta

Zakres prowadzonych usług, zdobyte doświadczenia i sprawna organizacja pracy tworzą solidne podstawy naszej działalności. Wykonujemy remonty, modernizację i przebudowy obiektów o wysokich standardach.

Naszą specjalnoscią jest : elewacje i ocieplanie budynków, maszynowe tynki gipsowe i wapienno - cementowe, wylewki mixokretem oraz ocieplanie i zabudowa poddaszy. 

Współpracujemy z grupą doświadczonych architektów i projektantów wnętrz, ponieważ wychodzimyz założenia, że dobry projekt to połowa sukcesu.

Pozostaje jego właściwa realizacja.

W tym celu zatrudniamy specjalistyczne brygady budowlane o wysokich umiejętnościach, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dają nadspodziewany i trwały efekt.

Dzięki współpracy z wiodącymi i sprawdzonymi producentami oraz dostawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych gwarantujemy ich najwyższą jakość.

Solidność i terminowość naszych usług zapewniły nam ustabilizowaną pozycję na rynku oraz uznanie naszych klientów, których lista stale rośnie.

Nasze wieloletnie doświadczenie, posiadane kwalifikacje oraz posługiwanie się wysokiej jakości sprzętem, dają gwarancję solidnego i profesjonalnego wykonania usługi.

Obiekty powierzone naszej działalności zmieniają się nie do poznania.

Gwarantujemy najlepszy dobór materiałów do określonych warunków i potrzeb. Posiadamy bogatą bazę informacyjną o materiałach i technologiach niedostępnych na naszym rynku, które możemy na Państwa życzenie sprowadzić - nawet najbardziej wyszukane i oryginalne materiały. Ciekawe i niekonwencjonalne projekty, wykorzystujące różnorodność form i kolorystyki materiałów zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów. Polecamy również Państwa uwadze możliwość zamówienia u nas projektu wystroju wnętrz z użyciem proponowanych przez nas materiałów i wykończeń.

Ponadto utrzymując z nami stały kontakt będziecie mieli Państwo zapewniony ciągły dostęp do najnowszych rozwiązań i materiałów pojawiających się na rynku.

Oczywiście to nie wszystko co możemy dla Państwa zrobić, to tylko nasze propozycje - zakres naszych możliwości stale się powiększa, a jego granice wyznaczają jedynie Państwa potrzeby i oczekiwania.