Oferta

Solidne podstawy, dokładność i nieustanne dążenie do wyznaczanych celów sprawiły że w oferta naszej firmy stale się powiększa oraz unowocześnia pod naciskiem najnowszych trendów rynkowych i technologii. Jako profesjonaliści nie pozostajemy w miejscu i stale powiększamy i ulepszamy usługi jakie świadczymy dla Państwa.

Rozwijając firmę doszliśmy do momentu gdzie profil naszej działalności to kompleksowe usługi budownictwa mieszkalnego a w szczególności:

Budowa domów

Zajmujemy się kompleksową budową domów i osiedli mieszkaniowych. Począwszy od prac ziemnych niezbędnych do rozpoczęcia budowy aż po dach. Nasi pracownicy doprowadzą budynek do stanu gdzie położone będą tynki i zrobione będą wylewki.

Dokładamy wszelkich starań aby wykonywane przez nas prace budowlane realizowane były terminowo i jak najlepiej. Teren realizowanych prac budowlanych jest zabezpieczany a pracujący na nim ludzie posiadają odpowiednią wiedzę oraz profesjonalny sprzęt dzięki któremu prace idą płynnie i bezpiecznie. Decor to doskonały partner w budowie domu i osiedla.

Wykonanie dachów

Oferujemy kompletne wykonanie dachów na nowych budynkach jak i remont istniejących dachów oraz pokryć dachowych. Stawiamy na dobrej jakości drewno konstrukcyjne, które uprzednio jest impregnowane środkami przeciwgrzybicznymi oraz przeciw insektom.

Pomagamy Klientowi w doborze połaci dachowej poprzez posiadane przez nas znane i cenione hurtownie, które posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty. Nasze oferty uwzględniają komplet prac oraz użytych materiałów zgodnie z projektem przedstawionym przez Klienta.

Tynki maszynowe

Nasza firma wykonuje tynki maszynowe gipsowe,oraz cementowo-wapienne. Tynk ten powstaje na skutek zmieszania gotowej, suchej mieszanki tynkarskiej z wodą w agregacie tynkarskim. Nakłada się je za pomocą specjalnych pistoletów natryskowych.

Prace tynkarskie wykonywane maszynowo oszczędzają przede wszystkim miejsce, nie wymagają wydzielenia stanowiska dla betoniarki, miejsca składowania dla piasku i przygotowania wapna. Tynkowanie maszynowe jest nawet do 3-4 razy szybsze od tynkowania tradycyjnego z użyciem betoniarki.

Wylewki maszynowe

Oferujemy Państwu wykonanie wylewek maszynowych tradycyjnych jak i anhydrytowych. Usługa zawiera: naniesienie poziomu przy pomocy niwelatora, ułożenie hydroizolacji, ułożenie termoizolacji, ułożenie dylatacji pionowe, wylanie betonu metodą półsuchą (wylewka tradycyjna ) lub wylewki samopoziomującej (wylewka anhydrytowa),Zatarcie wylewki zacieraczką mechaniczną, gwarantuje gładką oraz odporną na ścieranie powierzchnie (stosowane tylko przy wylewce tradycyjnej)

Wylewka anhydrytowa

To rodzaj wylewki stanowiący doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań podłogowych stosowanych w budownictwie. Podkład anhydrytowy to innowacyjny technologicznie produkt przeznaczony do zastosowania na podkłady podłogowe we wszelkiego rodzaju budownictwie, ze względu na podwyższoną przenikalność cieplną idealny na ogrzewanie podłogowe.


Zalety wylewki anhydrytowej:


• Posiada właściwości samopoziomujące
• Duża wytrzymałość na ściskanie
• Duża wytrzymałość na zginanie
• Obniżenie grubości minimalnej do 35 mm
• Nie wymagają zbrojenia
• Estetyczne wykonanie dużych pól dylatacyjnych (nawet do 900m2)
• Zmniejszenie ilości materiału do minimum

Styrobeton


Zaprawa cementowo-styropianowa to innowacyjny produkt termoizolacyjny. W jej skład wchodzi lekki granulat styropianowy, woda, cement i specjalny dodatek, który poprawia jednorodność ciekłej masy oraz jej wytrzymałość. Styrobeton stosuje się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
Zastosowanie styrobetonu pozwala zrezygnować z ocieplenia. Uproszczony montaż, który skraca czas budowy oraz zmniejsza ilość materiałów używanych na budowie pozwalają dodatkowo obniżyć koszt budowy. Styrobeton głównie stosuje się zamiast układania styropianu przy nierównej powierzchni, przy ugiętych stropach, dużej ilości instalacji przypodłogowej, gdzie układanie styropianu jest wręcz niemożliwe.

 

Zabudowa poddaszy

Wykonujemy docieplenia i adaptację poddaszy. Poddasza często są miejscem o największych stratach ciepła w budynkach, dlatego tak istotne jest prawidłowe docieplenie  wełną lub pianką tych miejsc dzięki czemu zadbamy o ich prawidłową termoizolację.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w adaptacji strychów i poddaszy wiemy jak mądrze wykorzystać przestrzeń. Mamy również świadomość jak istotne jest prawidłowe docieplenie dachu od wewnątrz, to właśnie ten element izolacji odpowiedzialny będzie za późniejszy komfort użytkowania domu.

Ocieplanie elewacji

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby każdy budynek, którym się zajmujemy stał się energooszczędny oraz estetyczny i przykuwający wzrok. Dla naszych klientów mamy szeroką gamę wzorników z kolorami tynków oraz katalogi i próbki z różnorodnymi ozdobami na fasady. Każdy z naszych klientów będzie mógł stworzyć unikalny wygląd swojego domu oraz będzie miał pewność, że wszystko jest zrobione na wysokiej jakości produktach.

Nasi pracownicy zabezpieczają zarówno stolarkę drzwiową i okienną jak również rusztowania dzięki czemu przeprowadzane przez ans prace nie są tak uciążliwe.

Tynki dekoracyjne

Nasza oferta obejmuje również tynki dekoracyjne wewnętrzne i zewnętrzne. Tynki te maja różne faktury, co pozwala na oryginalne wykończenie wnętrza. Są one trwałe, elastyczne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, paropszepuszczalne jak i również nie pochłaniają wilgoci z otoczenia.

Do tynków dekoracyjnych zaliczamy beton architektoniczny, trawertyn i inne struktury. Jeżeli Państwo nie są do końca zdecydowani lub potrzebują profesjonalnej porady – nasza firma zorganizuje dla Państwa: pokaz próbek tynków oraz profesjonalistę który doradzi.

Posadzki przemysłowe betonowe

Nasza firma zajmuję się również wykonywaniem posadzek betonowych.

Posadzki betonowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ważna jest wytrzymałość na ścieranie, znaczne obciążenia, uderzenia np. hale produkcyjne, warsztaty samochodowe, magazyny. Do zbrojenia posadzki stosujemy pręty, siatki zbrojeniowe oraz włókna stalowe. Utwardzenie uzyskujemy dzięki posypce korundowej oraz naniesieniu impregnatu, który zabezpiecza przed zbyt szybkim wysychaniem.

Posadzki dekoracyjne

Posadzka dekoracyjna to nowoczesny sposób na urządzenie wnętrza. Łączy estetykę i funkcjonalność.

Posadzki żywiczne pozwalają nam na realizację najrozmaitszych pomysłów, dostępnością bogatej palety kolorów i wykończeń: od matu, poprzez subtelną satynę, do pełnego połysku. Możemy je zastosować w każdym pomieszczeniu naszego domu lub mieszkania. Podczas rozmowy telefonicznej proszę zapytać o próbki.